Yazdığınız mesajlara cevap veya beğeni aldığınızda bildirim gelmesini istiyorsanız lütfen kayıt olun :)
vackheriff

743

48

19

87

vackheriff 13

4 Arkadaşlar yazilanlardan anladım ki gerçektende eğitim sistemimizin zekayla alakası yok. Bunca insan universite kazanmışsa sınavda zeka ile alakalı bir durum yok. Platin sarılara selam olsun 😂😂 hadi eyvallah.

vackheriff 15

5 Maşallah okulumuz bu sene platin sarı saçlı platform topuklu motorlu taşıtlar vergisi yüksek kızlarla dolacak. Bu senenin modası kolay kız olmak mi? Hayırlı işler gençleeeer 😉

vackheriff 8

3 @morbidangel öldü mü acaba. Ölmediyse eğer noldu? Kamuoyu açıklama bekliyor. Hulooooooooooooogğh

vackheriff 0

4 Her ne kadar bu konuda çenemi kapalı tutmaya çalışsam da görüyorum ki okulu kazanan öğrencilerde bir merak var. Arkadaşlar Sinop Üniversitesi sizin üniversite hayatindan beklediklerinizi sunamayacak. Zaten böyle bi çabalarıda yok. Üniversite bahçesinde otlayan ineklerden tutun, sabahlara kadar çalıştığınız sinavlardan 40-40 alip dersten kalmaya kadar bir çok şey sizi bekliyor. Bana soru sorma diyen akademisyenler, Yar. Doç olupta esasında bi bok olamamış egoizmin Kaf dağlarındaki lanet insanlar içinde okuyacaksiniz. Kızlar özellikle sizin işiniz daha zor. Okulun ilk günü canım cicim oldugunuz o boya küpü "ablan star bebeyim" diyen kızlar dönem arası arkanızdan kaşar diyecek. Adam akıllı bir aşk bile yasayamacaksiniz. Karsiniza hep gerizekalı erkekler çıkacak. Belki onların parasini yiyip karakterinizi o küçük miktarlardaki paralara satacaksiniz. Popülarite en büyük derdiniz olucak. Kantinde şu çocuk bana yavsadi ben yüz vermedim diyeceksiniz belkide. Yada size gerçekten aşık olmuş birini tipsiz yada parasiz olduğu için küçük göreceksiniz. Sonra adam gibi kimse yok diyeceksiniz. Evet biz erkekler, kizlarin hepsine kaşar diyip sonra evlenilecek kız arayan aptallar olacagiz. Şehrimiz 50 yaş ve üzeri için müthiş eğlenceli. Ama gençler maalesef bizim için değil. Ev fiyatlari 700-1000 arası. Yurtlar bok gibi. Ulaşım sıkıntılı. Okul yolu hala patika. Insanlari gerçekten tuhaf. Benden bu kadar. Sinop Üniversitesindeki hayatımı sonlardirdim. Dersten beni tartaklayarak atan akdemisyen bozuntusu bardağı taşıran son damla oldu. Iyi geceler Sayın Kaybeden.

vackheriff 6

2 Gieeeançleaaar bu mumin kardeşiniz ÖMÜ'ye kaçar size bu b*ktan şehirle mutluluklar dilerim.

vackheriff 8

4 Yihuuuiaavgh. Sinop Üniversitesi seni terk ediyorum ve omuye geçiyorum. Okulumuz ogrencilerine salamlar. Bir universite ne kadar pohtan olabilir gördüm. Şimdi gidiyorum. Tüm sakirtleri öpüyorum.

vackheriff 6

6 Yiea genşler ben diyom ki şurda üç beş insan tanesiyiz. Ben seneye bu okulda olmayacağım. Gitmeden evvel sizlerle gerçek hayatta tanışmak isterim. Değişik karakterler var. Bu konuyu tartışmaya açıyorum. @morbidangel @adminice @mayk @pelinsu @berkecan ve ismini hatırlayamadıklarim.

vackheriff 2

6 bende kendi kafamı güzel sanırdım.Pelinsular berkecanlar gelmiş, sevgilsinin karısından nefret edenler gelmiş, burası beni aşmaya başladı arkadaşlar. korkuyorum, tedirginim.Neyseee...
Sigara var mı kank??

vackheriff 4

5 Bugün sıradan bir gündü. Annemin söylediğine göre bir düğüne gidecektik. Sordum kimin diye. Seda'nin dedi. Içim burkuldu biraz. Sonra gittim dolabimdan parlement mavisi takımı çıkardım ve giydim. Saçlarımı tarayip aynanın karşısına geçtim. "Jilet" gibiydim. Düğün salonuna geldik. Iyi hissediyordum hala. Bir anda alkış kıyamet gelin ve damat geldi sahneye. Ben kenara çekilmiş kaosu seyrediyordum. Damat geline yaklaştı ve duvagini yavaşça açtı. Gözlerinin içine bakıp alnından öptü kızı. O an hâlâ gözümün önünde. Gelinliğin içindeki kız benim sevdam. Anlayamadım. Yani şimdi o başkasının gunaydinligi mi olacak? Yani bidaha bana öyle bakıp gülmeyecek mi? Başka biriyle mi uyanacak? Yüreğim bir iki kez daha çırpındı ama nafile. Boğazımda düğümlendi bu kahpe dünyanın adaleti. Baktım gözlerinin içine. Bana dair zerre kadar birşey kalmamıştı. Oysa ben baştan ayağa onunla doluydum. Kendimi zor attım dışarıya. Aceleyle kaçtım bir sokak arasına. Bi sigara yaktim. Güneş tam tepede. Bilmem kaçıncı kez kurduğum cümleyi bir kez daha kurdum. Napalım "kısmet" değilmiş... -Sevgilerle.

vackheriff 3

6 İtiraf ediyorum işsizlikten açıp site kurallarını okudum. Pişmanım ama yine olsa yine yaparım. Bu da benim serseri serbest stilim. Sonuçta herkesin hakkına kimse karışamaz. Peki o zaman ben gideyim madem.