Yazdığınız mesajlara cevap veya beğeni aldığınızda bildirim gelmesini istiyorsanız lütfen kayıt olun :)
anonim_bay

102966

0

3637

7043

anonim_bay 0

0 Bilader şu okulda vukuatsız 3. Seneyi bitircez ama şeytan çok dürtmeye başladı. Turizm 1. Sınıf olması lazım, kafasında Bi dalga var, bandana mı ne ise artık, lan az Bi adam ol, kıvırma, aptal aptal bağırışmalar, gülmeler falan. Ben onunla muhatap olmam. Eğer bunu arkadaşları görüyorsa söylesinler iki kendine çeki düzen versin. Ulan onu gördükçe Adamlık vasfını ondan daha fazla sahiplenen kızlara karşı mahcup oluyoruz. Okul okul değil dingonun ahırı sanki. 

Facebook ve Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın :)

anonim_bay 0

0 Bu akşam fen edebiyat dolmuşuna ilahiyattan binip hastanenin orada inen hanımefendi. Sizden etkilendim. Tanışabilir miyiz??

anonim_bay 0

0 Bu akşam liman çay bahçesindeki bordo eşarplı hanımefendi. Çok tatlısınız. (akşam 8 suları, iki kişiydi, ortalarda oturuyorlardı, önlerinde tavla vardı)

anonim_bay 1

0 Karaincide çalışan eğitimde okuyan kız senden çok hoşlanıyorum umarım tanışabiliriz bir gün

anonim_bay 0

0 Bu akşam saat 22. 10 sularında aşıklar caddesinde 3 kapalı hanımefendiler grubunda, siyahlı, gözlüklü hanımefendi. Sizinle tanışmak isterim. (Kumrucunun yanındaki büfenin orda 2 kişi ayrılıp yukarı devam ettiler. Benim dediğim hanımefendi, aşıklar caddesine doğru geri döndü)

anonim_bay 0

0 Bu gün şiir yarışmasinda şiir okuyan fen edebiyatlı kırmızı ayakkabı giyen kız sesine mi kulak vereyim guzelligine mi bakayim bilemedim

anonim_bay 0

0 Arkadaşlar. Hayat yalnız olunca zor oluyor biraz. Allahını seven, kitabını seven, ibadetini esirgemeyen biri olsun istiyorum. Çok şey mi istiyorum. Dalga geçmeyin lütfen. 21 yaşından sonra gönül eğlendirecek halim yok.

anonim_bay 1

0 Fen edebiyaytaki bordo rujlu bordo japon tarzı deri ceketli siyah kazaklı esmer hanımefendi arıyorum seni bulamıyorum bir işaret gönder

anonim_bay 0

0 Tersane ziraat bankasi önunde B. T. isimli arkadasin banka kartini buldum kisi ulassin bana

anonim_bay 3

0 Tıbbı lab okuyan saat 2.15gibi gelincikten dolmuşa binen 2 arkadaştan ayağında nıke üstünde beyaz çeket olan kız seni nasıl bulabilirim