Yazdığınız mesajlara cevap veya beğeni aldığınızda bildirim gelmesini istiyorsanız lütfen kayıt olun :)
adminice

466

2349

5

67

adminice 2

1 Hep bizi kontrol eden mekanizmaların (devlet gibi) gereksiz olduğunu düşünmüştüm ama siz bana bir topluluk kontrol edilmezse neler olabileceğini gösterdiniz teşekkürler.

Facebook ve Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın :)

adminice 5

5 Sinop'u kazanan arkadaşlar hoşgeldiniz. Size tavsiye Sinop'la ilgili yorumlara çok bakmayın moraliniz bozulmasın kışı olmasa yazı çok güzel şehir aslında :D

adminice 6

13 Bazen sınıfımdaki insanlara çok hayret ediyorum ben mi çok zekiyim onlar mı çok aptal. Hayır hayır ben çok zeki olamam ama onlar da bu kadar aptal olamazlar. İnsanı insan yapan hiçbir özellik bulamıyorum sizlerde. Ya ben çok ince düşünüyorum ya da sizler çok kaba. Ya ben hayata çok farklı açıdan bakıyorum ya da bazılarınızın bakabilecek başka açısı yok. Tek temennim kendinize gelmeniz. Bizi insan yapan özellikleri biraz göz önünde bulundurup gerçekten insan olmanızı rica ediyorum.

adminice 2

6 Arkadaşlar bu gece sohbet bölümümüz açılacaktır lakin açmadan önce kuralları hatırlatmakta fayda var. Kendinizi veya karşı tarafı ifşa edicek hareketler, siyaset konuşmak ve küfür içerikli sohbetler yasak. Yasakları çiğneyenler banlanır. Nick almadan sohbet bölümüne giremezsiniz. Sohbet paneli açılınca sayfalarımızdan duyuru yapılacaktır. Takipte kalın :)

adminice 4

14 Sinop Üniversitesi için Dedikodu ve İtiraf sayfamızı açtık :) Hepimize hayırlı olsun.