Yazdığınız mesajlara cevap veya beğeni aldığınızda bildirim gelmesini istiyorsanız lütfen kayıt olun :)
Kadın Erkek Popüler
0 Dünde okulda gördüğüm isminin Ş.G olduğunu öğrendiğim hemşire kız seninle tanışmak istiyorum artık gör beni çok sevimlisin.

Facebook ve Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın :)

0 Turizm rehberliği i.ö sarışın kız yanlış sularda yüzüyorsun koca adam hiç yakışmış mı yanına
0 Öyle güzel bir yüreğin var ki kabine aşık oldum seni tanımayı çok istiyorum iki defa isimsiz çiçek yolladım üçüncü de karşına çıkacağım izin ver gözyaşlarını sileyim izin ver yanında olayım beraber herşeyi halledelim bana güven böyle bir sayfa olduğunu yeni öğrendim kendime şaşırıyorum buraya yazdığım için :) çiçeklerin anlamsız olmadığını bil olur mu yüksek lisans öğrencisiyim eğitime her geldiğimde seni üzgün görünce mahvoluyorum en kıza zamanda görüşmek dileğiyle
0 Ha bu fen edebiyatta zemin katta arada bi sınıfta okuyon bi kız var yanımdan geçerken gülmeye başlıyonuz akıllı olun lütfenn ... Bir deil iki deil sıkıntınız varsa söyleyin elazığda tanıdıklar var akıl hastanesinde size iyi bakarlar...😏
0 Bayan ev arkadaşı arıyorum evim 4+1 dubleksli dairedir. Gelincik mahallesindedir....
0 Fen Edebiyatta Konaklama okuyan haftasonu formasyona gelen E. A. arkadandan bir işler döndürüyorlar haberin olsun.(herkese güvenme)
Not: Besyospor
0 Kantinde gördüm kırmızı giymiştin saçlarını değişmişsin yine çok güzeldin sevgilinin olup olmadığını öğrenmem lazım
0 Yine kulaklığımı kaybettim yine güvenliğe bırakmamışsınız Allahsızlar gözünüz doysun be
0 Bu gün eğitimde yemekhanede sıradayken önden uyanıklık yapip sıraya giren kendini uyanik zanneden arkadaşlar hakkımı size hekal etmiyorum biz salak değiliz 1 saat sıra bekledik orda.
0 Bu aksam muhabbetine bayan arkadaş aranıyor. İlgilenenler insgram bıraksın......