Yazdığınız mesajlara cevap veya beğeni aldığınızda bildirim gelmesini istiyorsanız lütfen kayıt olun :)
Kadın Erkek Popüler
2 Şimdi nasıl anlatıyim bilmiyorum. Buraya bakıyor musun onu bile bilmiyorum. ilk başlarda beğenme ile başlayan hislerim şimdi çok başka bi boyutta. keşke sendé biraz beni görsen. Seni çok seviyorum Adanali Ç.

Facebook ve Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın :)

2 saat 22.00 civarında sudem pastanesinde ateş isteyen kızlar aklımız sizde kaldı, yazın tanışalım
2 O değilde bunda 3 sene önce sistemden açık vardı ve biz o açık sayesinde herkesin sisteme kayıtlı fotoğrafları kayıt etmiştik. Arkadan 3 sene geçmesine rağmen canım sıkıldıkça açıp açıp gülüyorum. 😊 en komiğide okulu podyum pistiymiş gibi kulananların o fotoğraflardaki tripleri geliyor gözlerimin önüne allahım allahım 😂 " Çiço "
2 " Çiço " Evet güzel değerli arkadaşlar okul bitti fakat diploma almaya gelemiyorum. Neden mi? Hocalar bir süpriz yapip; vallaha bırakmayız.. . Derler die korkyorum
2 Dolmuşta düşerkem beni tutan çocuk teşekkür ederim (seksennnnn karakteeerrrrr)

2 Solo turk giyen yakisikli cekici erkek senle tanismak istiyorum arkeoloji okuyosun dimi
2 Trabzonlu yakisikli tarih 1. sinif ogrencisi cok tatlisin tanismak istiyorum senle
2 Ne bahtsız biriyim iki yıldır vize haftasına rastlıyo doğum günüm bayilazaaaam 😒
2 Bu unideki kızlar yüzünden kaza yapcam bigun gözlerimi alamiyorum bazen geçen kaldırıma cikacaktim az dikkat cekmeyecek şekilde giyinin özellikle hastahane etrafında
3 Fen edebiyatta adını sınıfını bilmediğim bi yeşil gözlü esmer var ortaboylu bilmem dikkatini çekiyor mu ama sürekli karşılaşıyoruz :)